LifeFree.pl

Katarzyna Wieczorek-Małecka

Wieczorek-Małecka Katarzyna
Imię i nazwisko: Katarzyna Wieczorek-Małecka Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: https://wieczorek-malecka.pl
E-mail: wieczorek.malecka@protonmail.com
Telefon: 793 311 151
Facebook: https://www.facebook.com/Gabinet-Rozwoju-Osobistego-Katarzyna-Wieczorek-Ma%C5%82ecka-155468091282408/

Doświadczenie:

Swoje doświadczenie zdobywała podczas licznych praktyk, staży, a następnie pracy zawodowej w takich miejscach jak Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Poradnia Zdrowia Psychicznego, Dom Dziecka. Całą swą wiedzę i doświadczenie wykorzystywała również przy współpracy z Sądem Rejonowym i Okręgowym we Wrocławiu. Oprócz praktyki i doświadczenia, wciąż pogłębia swoją wiedzę i dąży do rozwoju. Odbyła już wiele szkoleń i kursów, m.in. z zakresu terapii seksuologicznej, psychologii sądowej, terapii par czy też terapii dzieci i młodzieży. Doświadczenie w obszarze biznesowym zdobyła pracując jako trener, coach i specjalista ds. rekrutacji

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Na co dzień pracuje jako psycholog dziecięcy z dziećmi, nastolatkami, młodzieżą w różnym wieku, ale także jako psycholog rodzinny wspierając wszelkie obszary funkcjonowania rodzinnego oraz samych rodziców. Pomaga również osobom dorosłym, które zmagają się z różnymi trudnościami. W relacji z klientem bazuje na różnych podejściach psychologicznych, dzięki czemu forma wsparcia, pomocy jest indywidualnie dostosowana zarówno do klienta jak i trudności z jakimi się zmaga. Prowadzi terapię indywidualną, terapię dzieci, par, małżeństw, terapię rodzinną, sesje transowe. Oferuje również wsparcie w formie poradnictwa psychologicznego, pedagogicznego (wychowawcze) oraz seksuologicznego.

Dodatkowo z praktyki jest również coachem i trenerem. Proces coachingu przybiera u niej formę serii sesji coachingowych rozłożonych na przestrzeni od trzech do sześciu miesięcy, tak aby można było zidentyfikować stare nawyki, przełamać je i zastąpić nowymi. W swojej pracy kieruje się dobrem klienta, indywidualnym i profesjonalnym podejściem. Zawsze przestrzega zasad Kodeksu Etycznego Psychologa. Zapewnia pełną dyskrecję.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.