LifeFree.pl

Katarzyna Więcek

Więcek Katarzyna
Imię i nazwisko: Katarzyna Więcek Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://psychoterapia-wiecek.pl
E-mail: gabinet@psychoterapia-wiecek.pl
Telefon: 668 127 093
Facebook: https://www.facebook.com/PsychoterapiaKatarzynaWiecek/

Doświadczenie:

Ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyła kurs Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach I i II stopnia CTSR Warszawa. Jest dyplomowanym coachem (Wyższa Szkoła Bankowa Wrocław), trenerem biznesu (EQF 5 European Qualification Framework) oraz absolwentką Szkoły Profesjonalnego Trenera i Doradcy (certyfikat pracy na procesie). Podnosi i uzupełnia swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych i warsztatach tematycznych, doświadczenie swoje poszerza również w Centrum Leczenia Nerwic i innych Zaburzeń Psychicznych w Czechowicach Dziedzicach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje integrując wiedzę i umiejętności terapii Gestalt i TSR-u. Na co dzień zajmuje się psychoterapią i coachingiem. Oprócz tego prowadzi szkolenia i treningi rozwojowe w zakresie umiejętności miękkich. W pracy psychoterapeuty i coacha łączy wiedzę z doświadczeniem, pasję z przyjemnością, kreatywność z tradycją, nieustannie rozwija się, a swoją pracę traktuje jako misję. Chce być przewodnikiem, który Towarzyszy Ci w podróży w głąb siebie i pomoże Ci wydobyć drzemiący w Tobie potencjał.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.