LifeFree.pl

Katarzyna Wałęsa

Doświadczenie:

Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, kierunek: Profesjonalna Szkoła Psychoterapii. Szkoła posiada akredytację Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Szkoła trenerów profilaktyki i terapii uzależnień behawioralnych” – Instytut Psychoprofilaktyki i Psychoterapii Stowarzyszenia Natanaelum, 2012, „Wprowadzenie do Terapii Schematu” – SENSICA, luty 2015. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa od 1996 roku pracując do chwili obecnej w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Toruniu. Przez kilka lat pracowała z osobami dorosłymi w Oddziale Odwykowym Całodobowym, następnie z młodzieżą w Całodobowym Młodzieżowym Oddziale Leczenia Uzależnień. Od roku 2011 lat pracuje w Wojewódzkiej Poradni Terapii Uzależnień i Współuzależnienia na stanowisku specjalisty terapii uzależnień. Pracowała również w punktach konsultacyjnych dla osób z problemem alkoholowym i ich rodzin

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pomaga osobom doświadczającym cierpienia, niezadowolonym z życia z powodu trudności osobistych takich jak depresja, cierpienie, niechęć do życia, kryzys w związku, rozwód, żałoba, lęk, fobie, agresja, pracoholizm, wypalenie zawodowego, trudności wychowawcze. Zaprasza również osoby, które przeżywają trudności w relacjach z innymi ludźmi, w bliskich związkach, czują się zagubione i osamotnione, poszukują sensu swojego życia, mają trudności w nawiązywaniu głębszych więzi i czerpaniu satysfakcji z kontaktów z innymi ludźmi.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.