LifeFree.pl

Katarzyna Walczak

Walczak Katarzyna
Imię i nazwisko: Katarzyna Walczak Profesja: Terapeuta
Strona www: https://www.gestaltpsychoterapia.com
E-mail: kasia.k.walczak@gmail.com
Telefon: 660 423 476
Facebook: https://web.facebook.com/PsychoterapiaWalczakKatarzyna/

Doświadczenie:

Kształci się w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, który jest ośrodkiem akredytowanym przez EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt). Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Wciąż się rozwija, uczestnicząc w dodatkowych treningach i warsztatach dla profesjonalistów. Posiada doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Swoje doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała m. in. podczas staży klinicznych na oddziałach ogólnopsychiatrycznych w Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie, w Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie oraz w pracy na Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Marii Skłodowskiej-Curie z Zgierzu. Prowadząc warsztaty, zajęcia dla grup wykorzystuje wiedzę i umiejętności zdobyte na Podyplomowym Kursie Arteterapii zorganizowanym przez Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi. Ukończyła również kurs Mindfulness.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Do gabinetu zaprasza osoby dorosłe, młodzież oraz pary. Oferuje pomoc psychologiczną osobom przeżywającym kryzys życiowy, emocjonalny, doświadczającym trudności w relacji, cierpiącym z powodu niskiej samooceny, silnego stresu, zmagającym się z brakiem satysfakcji w życiu, pragnącym się rozwijać.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.