LifeFree.pl

Katarzyna Szmida

Szmida Katarzyna
Imię i nazwisko: Katarzyna Szmida Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.katarzynaszmida.pl
Telefon: 661 709 832

Doświadczenie:

W 1998r. ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Następnie całościowe podyplomowe szkolenie przygotowujące do certyfikatu psychoterapeuty atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne organizowane przez Fundację Krakowskiej Katedry Psychiatrii i 2,5 letnie podyplomowe szkolenie z zakresu Systemowej Terapii Rodzin. Od kilku lat prowadzi szkolenia dla rodziców zastępczych, wg autorskiego programu „Dom”, którego jest współautorką. Bada i opiniuje kandydatów na rodziców zastępczych

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swoim gabinecie udziela pomocy psychologicznej dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym.
W jej pracy szczególne miejsce zajmują dzieci; ich problemy, urazowe doświadczenia, objawy zaburzeń. Zaprasza więc rodziców, którzy niepokoją się o swoje dzieci, pragną im pomóc i jak najlepiej wspierać je w rozwoju. Zaprasza również osoby dorosłe, które przeżywają różnego rodzaju trudności, kryzysy; szukają wsparcia w rozwiązywaniu swoich problemów, a także osoby, które chcą poprzez rozwój osobisty lepiej radzić sobie w życiu na płaszczyźnie prywatnej czy zawodowej.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.