LifeFree.pl

Katarzyna Mikszto

Mikszto Katarzyna
Imię i nazwisko: Katarzyna Mikszto Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psycholog-pila.eu
Telefon: 604 419 529
Facebook: https://www.facebook.com/psychologodwyk.mikszto

Doświadczenie:

Skończone studia podyplomowe w zakresie pedagogiki oraz oligofrenopedagogiki, kontynuuje naukę na kierunku Seksuologia Kliniczna. Jest w trakcie zdobywania kwalifikacji w zawodzie psychologa-seksuologa. Od 2009 roku pracuje w charakterze psychologa i terapeuty uzależnień w Oddziale Terapii Uzależnień od Alkoholu w Piecewie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się profesjonalną pomocą psychologiczną i seksuologiczną. Jest praktykiem w dziedzinie psychoterapii, specjalizuje się w prowadzeniu terapii osób dorosłych. Ma stały kontakt z pacjentami uzależnionymi, z osobami z diagnozą zaburzeń osobowości jak i z ich bliskimi, zmagającymi się często ze specyficznymi trudnościami wynikającymi ze współuzależnienia czy też dorastającymi w rodzinie dysfunkcyjnej (DDA). W ramach pracy nad swoim warsztatem korzysta z dostępnych szkoleń. Swoją pracę regularnie superwizuje. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.