LifeFree.pl

Katarzyna Miciuła

Miciuła Katarzyna
Imię i nazwisko: Katarzyna Miciuła Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://www.katarzynamiciula.pl
E-mail: kam@katarzynamiciula.pl
Telefon: 693 473 356
Facebook: https://www.facebook.com/coachingzdrowia1/

Doświadczenie:

Ukończyła Szkołę Coachów „The Art & Science of Coaching” w kanadyjskiej szkole Erickson College International, zawodowy kurs Doradca personalny - Praktyk NLP Coaching w Polskim Instytucie Neurotransgresji. Ma zawodowe uprawnienia terapeutyczne z wybranych komplementarnych terapii, m.in. z zakresu zarządzania energią, z zakresu hipnozy. Regularnie uczestniczy w wykładach i warsztatach organizowanych przez Warmińsko-Mazurski Cech Naturoterapeutów, które pozwalają zdobyć nowe umiejętności oraz dzielić się doświadczeniami z ludźmi, którzy na co dzień pomagają innym poprzez naturalne metod terapii.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Specjalizuje się m.in. w coachingu zdrowia i coachingu antystresowym. Pomaga redukować stres i lepiej radzić sobie z emocjami. Pomaga nauczyć się akceptowania siebie, wyrażania swoich prawdziwych potrzeb i emocji oraz doceniania życia. Prowadzi indywidualne sesje coachingu, które pozwalają spojrzeć na poszczególne problemy i przeszkody z innej perspektywy, pomagają zrozumieć siebie i swoje potrzeby.

W praktyce stosuje wiele metod pracy. Metody te zawsze dostosowuje do osoby. Uważa, że tylko holistyczne podejście do człowieka jako całości daje wymierne efekty poprawy zdrowia, relacji i szeroko rozumianej jakości życia. Osoby, z którymi pracuje, cenią u niej empatię, wyczucie, spokój, a przy tym sporo radości życia, którą staram się dzielić.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.