LifeFree.pl

Katarzyna Maciąga

Maciąga Katarzyna
Imię i nazwisko: Katarzyna Maciąga Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://ogrodpozytywnychzmian.pl
E-mail: kasia.maciaga@vp.pl
Telefon: 506 350 460
Facebook: https://web.facebook.com/ogrodpozytywnychzmian?_rdc=1&_rdr

Doświadczenie:

Skończyła studia podyplomowe na kierunku Coaching w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Chorzowie. Ukończyła również Szkołę Mediacji, kurs Coaching w biznesie. Zdobyła świadectwo Akademii Trenerów Biznesu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jako coach komunikacji w relacjach, prowadzi spotkania zarówno indywidualne jak i grupowe. Prowadzi otwarte warsztaty rozwojowe, w takich obszarach, jak komunikacja, asertywność, rozwiązywanie konfliktów, wyznaczanie i dążenie do celu i inne.

Inspiracja:

Dla niej praca coachingowa to możliwość uczestniczenia w pozytywnej przemianie swoich klientów, towarzyszenia w rozwoju oraz obserwowania postępów i radości z osiągania celów.
Często poddawani presji i ocenie środowiska nie zauważamy tego co mamy, często błądzimy by zadowolić innych lub zwyczajnie boimy się reakcji otoczenia. Coaching pokazuje, że jesteśmy odrębnymi jednostkami i że sami tworzymy swoje życie.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.