LifeFree.pl

Katarzyna Lewandowska

Lewandowska katarzyna
Imię i nazwisko: Katarzyna Lewandowska Profesja: Coach
Strona www: http://www.dobrepytanie.eu
E-mail: kontakt@dobrepytanie.eu
Telefon: 508 061 264
Facebook: https://web.facebook.com/dobrepytanie.eu/

Doświadczenie:

Największe doświadczenie ma w zakresie budowania, wdrażania i rozwijania zespołów sprzedażowych (bazujące na osobistych doświadczeniach jako gwiazdy sprzedażowej w kilku firmach handlowych). Pasjonatka sprzedaży relacyjnej. Wspierająca w rozwoju zarówno osoby prywatne, jak i pracowników dążących do poprawy efektywności. Najczęściej prowadzi coachingi mające na celu budowanie marki osobistej i marki firmy.

Absolwentka zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studiów podyplomowych na WSB z zakresu psychologii i kompetencji trenerskich.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Organizuje szkolenia z zarządzania, uwzględniające potrzeby firmy związane z rozwojem pracowników. Sięga jednak nie tylko po nowoczesne metody z zakresu zarządzania, ale także po sprawdzone sposoby osiągania sukcesu. Podczas treningów rozwojowych czy menedżerskich korzysta z osiągnięć filozofów, mistrzów prowadzenia sporów, których mądrość jest na tyle uniwersalna, że można ją przekuć w wartościową naukę dla biznesu. Natomiast coaching biznesu pozwoli zauważyć potencjał tkwiący w Twoich zdolnościach interpersonalnych. Podczas spotkań z coachem nie tylko nauczysz się samodzielnie rozwiązywać problemy i pokonywać przeszkody zawodowe, ale dodatkowo zwiększysz efektywność podejmowanych działań.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.