LifeFree.pl

Katarzyna Łacyniak

Łacyniak Katarzyna
Imię i nazwisko: Katarzyna Łacyniak Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://optymizm.com.pl
E-mail: kontakt@optymizm.com.pl
Telefon: 504 048 706

Doświadczenie:

Ukończyła Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku – Psychologia Kliniczna, a także studia podyplomowe – Seksuologia Kliniczna oraz Psychologia Transportu. Posiada Certyfikat Norman Benett Academy – Coach Praktyk Biznesu oraz Certyfikat – Coaching jako metoda integracji zasobów. Ukończyła wiele szkoleń w zakresie m.in. Krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i diagnozy i terapii uzależnień, prowadzone przez Wojewódzki Ośrodek Uzależnień i Współuzależnienia w Czarnym Borze. Jest członkiem Stowarzyszenia Psychologów Sądowych w Polsce oraz Stowarzyszenia Seksuologów Polskich. Ponadto ukończyła liczne szkolenia z zakresu diagnozowania, opiniowania i orzekania w psychologii.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje z osobami dorosłymi, młodzieżą i z parami, które maja trudności w związku. Oferuje konsultacje psychologiczne i seksuologiczne, terapię indywidualną oraz terapię par, a także coaching indywidualny. Wykonuje diagnozy i opinie psychologiczne na potrzeby Sądu i różnych instytucji społecznych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.