LifeFree.pl

Katarzyna Jędryszczak

Jędryszczak Katarzyna 1
Imię i nazwisko: Katarzyna Jędryszczak Profesja: Terapeuta
Strona www: http://katarzynajedryszczak.pl
E-mail: kontakt@katarzynajedryszczak.pl
Telefon: 510 333 446

Doświadczenie:

Absolwentka psychologii o specjalności klinicznej SWPS we Wrocławiu i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie ukończyła studia podyplomowe z zakresu seksuologii. Uzupełnia swoje kwalifikacje uczestnicząc w 4-letnim Kursie Psychoterapii w nurcie integracyjnym. Ukończyła szkolenie zorientowanej na traumę terapii poznawczo-behawioralnej metodą Przedłużonej Ekspozycji w leczeniu PTSD. Odbyła roczny kurs „Otwarty Dialog i rozwój sieci społecznych w sytuacji kryzysu psychicznego”. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii Dziecięcej w Mikoszowie oraz w Stowarzyszeniu HANDICAP.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W pracy terapeutycznej korzysta z podejścia psychodynamicznego. Integrując elementy innych nurtów, dostosowuje metody pracy do indywidualnych potrzeb klienta. Pracuje zarówno z osobami dorosłymi jak i młodzieżą. Pomaga osobom cierpiącym z powodu stanów depresyjnych, lękowych, doświadczających kryzysów życiowych i trudności adaptacyjnych, a także trudności w relacjach z innymi ludźmi. Posiada doświadczenie w pracy z osobami z doświadczeniem psychozy i ich bliskimi. W trosce o jakość wykonywanej pracy stale poszerza swoje kompetencje zawodowe i osobiste uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.