LifeFree.pl

Katarzyna Izdebska

Izdebska Katarzyna 1
Imię i nazwisko: Katarzyna Izdebska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psycholog-izdebska.pl
E-mail: gabinet@psycholog-izdebska.pl
Telefon: 888 040 406

Doświadczenie:

Ukończony kierunek Społeczna Psychologia Kliniczna w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, specjalizacje: psychoterapia, postępowanie z pacjentem chorym psychicznie, psychologia w obszarze medycyny. Studia podyplomowe kształcące psychoterapeutów nurtu integracyjnego w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii. Liczne staże na oddziałach psychiatrycznych. Swoje kwalifikacje wciąż podnosi w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się poradnictwem psychologicznym, psychoterapią, diagnozą oraz konsultacją psychologiczną. Pracuje pod stałą superwizją prof. Mellibrudy. Jej zainteresowania zawodowe obejmują: psychoterapię DDD, pracę z rodzinami w kryzysie oraz z pacjentami cierpiącymi z powodu depresji.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.