LifeFree.pl

Katarzyna Grąbska

Grąbska Katarzyna 1
Imię i nazwisko: Katarzyna Grąbska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://arborpsychoterapia.pl
E-mail: katarzynagra@gmail.com
Telefon: 504 227 430
Facebook: https://web.facebook.com/psychoterapiaKatarzynaGrabskaArbor/

Doświadczenie:

Studia psychologiczne ukończyła w Wyższej Szkole Psychologicznej w Warszawie ze szczególnym ukierunkowaniem na rozwój człowieka w okresie jego średniej dorosłości, psychoterapię i zaburzenia seksualne. Zdrowiem psychicznym i pacjentami leczącymi się psychiatrycznie zajmuje się od 2000 roku. Wtedy zaczęła pracę w Oddziale Psychiatrycznym „Mawiko” w Człuchowie. Potem pracowała w Oddziale Leczenia Nerwic „Mawiko” w Chojnicach oraz w Oddziale Dziennym i Poradni Zdrowia Psychicznego „Opus” również w Chojnicach. Organizowała projekty, warsztaty, szkolenia w ramach integracji środowisk i osób zagrożonych wykluczeniem oraz w ramach promocji zdrowia.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Psychoterapia jaką proponuje mieści się w nurcie psychoterapii integracyjnej. W swojej pracy stosuje techniki uruchamiające wyobraźnię i wyobrażenia, korzysta z dramatyzacji i relaksacji, pomaga w głębokiej eksploracji przekonań kluczowych i poszukiwaniu myśli alternatywnych, przepracowuje z klientem nawykowe, często destrukcyjne schematy życia, będące częścią osobowości.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.