LifeFree.pl

Katarzyna Dujanowicz

Dujanowicz Katarzyna 1
Imię i nazwisko: Katarzyna Dujanowicz Profesja: Coach
Strona www: http://www.dujanowicz.pl
E-mail: szkolenia@dujanowicz.pl
Telefon: 505 097 305
Facebook: https://www.facebook.com/SzkoleniaDlaBiznesuDujanowicz?fref=ts

Doświadczenie:

Pracuje jako coach, konsultant, trener biznesu i mentor. Jest menadżerem z kilkunastoletnim stażem. Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu Grupy SET, ścieżkę ACTP w CoachWise oraz kursy związane ze stosowaniem narzędzi diagnostycznych FRIS oraz IP 121. Współpracuje jako Trener Coachingu z Grupą SET, Pracownią Coachingową NOVO oraz z Wyższą Szkołą Bankową. Ma na swoim koncie różnorodne doświadczenia zawodowe związane z zarządzaniem sprzedażą, zarządzaniem zespołem, wspieraniu zarówno osób indywidualnych, jak i firm w procesie zmiany. Tworzy i wdraża kulturę coachingową w organizacjach. 

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jako coach i trener biznesu stawia na efektywność pracy z klientami i organizacjami, koncentrując się na 3 najważniejszych etapach: poznanie potrzeb organizacji i uczestników procesów, ustalanie zasad współpracy oraz budowanie atmosfery zaufania i zaangażowania, dobór odpowiednich metod pracy, które koncentrują się na realizacji celu. Stawia na warsztatową pracę, po to, aby zwiększyć prawdopodobieństwo wdrażania nowych kompetencji w praktyce. Zachęca do doświadczania i wychodzenia poza strefę komfortu. Podsumowanie procesów, rekomendacje rozwojowe dla organizacji i uczestników procesów. 

Inspiracja:

Jej pasją jest odkrywanie potencjału i nieograniczonych możliwości ludzi.  Jest przekonana, że każdy z nas jest istotą wyjątkową, zdolną i mądrą. Ceni sobie otwartość i poczucie humoru. W swojej pracy stawia na poszukiwanie nowych rozwiązań, rozwój i dobrą zabawę. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.