LifeFree.pl

Katarzyna Domańska

Domańska Katarzyna 1
Imię i nazwisko: Katarzyna Domańska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapia-poznan.net
E-mail: k.domanska@psychoterapia-poznan.net
Telefon: 606 282 301

Doświadczenie:

Ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz liczne kursy uzupełniające wiedzę i doświadczenie w zakresie szeroko rozumianej pomocy psychologiczno – pedagogicznej. Należy również do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Posiada kilkuletnią praktykę w nauczaniu z zakresu psychologii, psychoterapii i psychopatologii oraz w prowadzeniu treningów integracyjnych i warsztatów z zakresu umiejętności interpersonalnych. Doświadczenie zdobywała również w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, szkołach i świetlicach socjoterapeutycznych.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Swoją pomoc i wsparcie kieruje do wszystkich osób dorosłych, które doświadczają cierpienia, ale także do tych, które chciałyby lepiej poznać siebie, zwiększyć samoświadomość, rozwijać się i dzięki temu polepszyć swój dobrostan w różnych obszarach życia. Jako psycholog dziecięcy pomaga zarówno dzieciom jak i opiekunom mającym różnego rodzaju problemy wychowawcze. Kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Inspiracja:

Psychoterapia jest dla niej procesem pozwalającym lepiej rozumieć siebie, tworzyć dojrzalsze relacje z innymi ludźmi oraz sprawniej dostrzegać i wykorzystywać własne możliwości.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.