LifeFree.pl

Katarzyna Batugowska

Batugowska Katarzyna 2
Imię i nazwisko: Katarzyna Batugowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psycholog-self.pl
E-mail: kontakt@psycholog-self.pl
Telefon: 786 188 803
Facebook: https://web.facebook.com/Us%C5%82ugi-Psychologiczne-Self-1035766346551014/

Doświadczenie:

Jest absolwentką psychologii i Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Centrum Psychiatrii w Katowicach na Oddziale Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych, Oddziale psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego im. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oraz placówkach oświatowych. Nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W ramach gabinetu psychoterapii zajmuje się diagnozą i pomocą psychologiczną osób dorosłych i młodzieży. W pracy terapeutycznej szczególnie bliska jest jej psychoterapia poznawczo-behawioralna, jednak stara się dobierać sposób pracy do indywidualnych potrzeb klienta. Sczególną uwagę poświęca budowaniu relacji terapeutycznej opartej na wzajemnym zaufaniu, szacunku i wspólnym realizowaniu ustalonych celów.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Inspiracja:

Wierzy, że dobrze ukształtowana relacja daje człowiekowi poczucie bezpieczeństwa oraz chęć zaangażowania się w swój proces psychoterapeutyczny.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.