LifeFree.pl

Katarzyna Banaszczak

Banaszczak Katarzyna
Imię i nazwisko: Katarzyna Banaszczak Profesja: Coach
Strona www: http://katarzynabanaszczak.pl
E-mail: kontakt@katarzynabanaszczak.pl
Telefon: 604 171 261
Facebook: https://www.facebook.com/k.banaszczak/

Doświadczenie:

Zarządzanie coachingowe jest stylem, który preferuje. Większość swojego życia zawodowego spędziła pracując z ludźmi i dla ludzi. Ma doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi i jednostkami organizacyjnymi. Zna specyfikę pracy w jednostce samorządu terytorialnego, ale także doskonale są jej znane wszelkie aspekty funkcjonowania szkół i placówek oświatowych. Doskonaliła swoje umiejętności zarówno w zakresie szeroko rozumianych kompetencji miękkich, jak również szkoleń specjalistycznych. Ukończyła International Coaching Certyfication I stopnia i uzyskała tytuł International Coach ICC. Posiada również Certificate of Training Extended DISC.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Coaching, który proponuje wywodzi się z nurtu International Coaching Community i jest to coaching holistyczny. Coaching holistyczny jest procesem, który skoncentrowany jest na osobie klienta jako całości. Oznacza to, że opiera się nie tylko na celach klienta jako takich, ale na całym systemie, w którym są one umiejscowione, tj. systemie wartości klienta, jego przekonaniach, poglądach, poczuciu tożsamości, emocjach, relacjach z ludźmi, wiedzy czy umiejętnościach. Klient traktowany jest jako spójny system. Prowadzi także coaching operacyjny.

Inspiracja:

Coaching jest jej pasją. Fascynuje ją możliwość rozwoju własnego, ale także możliwość wspierania innych ludzi – klientów coachingowych – w odkrywaniu ich własnego świata, własnych możliwości, w realizowaniu ich planów i postanowień dotyczących zarówno życia zawodowego jak i prywatnego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.