LifeFree.pl

Karolina Żmudzka

Żmudzka Karolina
Imię i nazwisko: Karolina Żmudzka Profesja: Coach
Strona www: http://www.karierazpasja.pl
E-mail: karierazpasja@gmail.com
Telefon: 883 030 356
Facebook: https://www.facebook.com/karierazpasja/

Doświadczenie:

Od 2004 roku zainwestowała w swój rozwój ponad kilka tysięcy godzin szkoleniowych, przeszła własną psychoterapię – dzięki temu odpowiedzialnie pracuje z klientami. Jest wykładowcą na studiach podyplomowych na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu oraz na Uniwersytetecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Pełni funkcję kierownika merytorycznego akredytowanych przez Izbę Coachingu studiów podyplomowych „Coaching i Mentoring” na Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jest współtworcą i koordynatorem merytorycznym I, II i III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Szkoleniowej „Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku” oraz organizatorem wielu konferencji, seminariów i eventów z zakresu coachingu, przedsiębiorczości i rozwoju osobistego. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji u akredytowanych superwizorów Izby Coachingu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Od 2008 roku pracuje indywidualnie i grupowo z dorosłymi, młodzieżą i rodzicami, którzy stoją u progu ważnych decyzji i zmian, poszukują drogi zawodowej, chcą odkryć siebie i realizować swoje pasje. Pomaga im odkrywać i wykorzystywać swoje prawdziwe predyspozycje, umiejętności i talenty, by mogli żyć i pracować z pasją. Pracuje w obszarze coachingu kariery, coachingu talentów, rekrutacji, tworzy dokumenty aplikacyjne i przygotowuje do rozmów kwalifikacyjnych. W pracy z klientami wykorzystuje także nurt Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – SFBT. Zajmuje się coachingiem kariery, life coachingiem i coachingiem dla młodzieży.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.