LifeFree.pl

Karolina Oszmiańska-Banasik

Oszmiańska-Banasik Karolina
Imię i nazwisko: Karolina Oszmiańska-Banasik Profesja: Terapeuta
Strona www: https://www.psycholog.slupsk.pl
E-mail: karolina.oszmianska@gmail.com
Telefon: 606 271 987

Doświadczenie:

Uczestniczy w programie certyfikacji w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Skoncentrowanych na Rozwiązaniach (PST TSR). Regularnie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach specjalistycznych i konferencjach. Jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu i studiów podyplomowych Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szkoliła się w Centrum Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobyła na oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej w Widzinie i w Poradni Zdrowia Psychicznego w Słupsku.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Terapia, w której się specjalizuje, to krótkoterminowa Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR). Wspólnie szukamy tego, co działa. Naprawiamy tylko to, co nie działa. Polepszamy perspektywę i wzmacniamy korzyści w codziennych momentach. Fascynuje ją to podejście pełne mocy, osobistych umiejętności do radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami i odkrywania skutecznych rozwiązań.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.