LifeFree.pl

Karolina Nowak

Nowak Karolina
Imię i nazwisko: Karolina Nowak Profesja: Coach
Strona www: http://www.uskrzydleni.com.pl
E-mail: info@uskrzydleni.com.pl
Telefon: 696 083 800
Facebook: https://www.facebook.com/uskrzydlenicoaching/

Doświadczenie:

Ukończyła podyplomowe studia z zakresu Psychologii Biznesu na Uczelni Łazarskiego, Erickson College International z Vancouver „The Art and Science of Coaching” przy Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doskonaliła swoje umiejętności coachingowe biorąc udział m.in. w warsztatach: „The Daring WayTM – Z wielką odwagą” w oparciu o metodologię pracy Dr Brené Brown; „The coaching game – Odkryj możliwości”, Points of You; Racjonalna Terapia Zachowań (RTZ), poznawczo-behawioralna terapia samopomocy, Maxie C. Maultsby; Praca ze strachem i realizacja własnych celów; „Zaprzyjaźnij się ze swoim wewnętrznym krytykiem”, praca nad samooceną.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje i specjalizuje się przede wszystkim w obszarze life-coachingu dla kobiet. Posiada merytoryczną i praktyczną wiedzę popartą doświadczeniem, by skutecznie wspierać innych w ich procesie zmiany. Przy dużym zaangażowaniu, systematycznej pracy i sporej dawce ciekawości jesteśmy w stanie bardzo wielu rzeczy się nauczyć, następnie zrozumieć, by na końcu sukcesywnie wprowadzić je w życie.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.