LifeFree.pl

Kamila Stanikowska

Stanikowska Kamila
Imię i nazwisko: Kamila Stanikowska Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://www.betteru.pl
E-mail: info@betteru.pl
Telefon: 507 747 615
Facebook: https://web.facebook.com/BetterU.Coaching/

Doświadczenie:

Skończyła psychologię społeczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie i politologię na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w działach HR w międzynarodowych korporacjach w branży finansowej i FMCG na stanowiskach eksperckich i menedżerskich. Specjalizuje się w zarządzaniu rozwojem organizacji i pracowników oraz doskonaleniu umiejętności przywódczych, miękkich i kierowaniu karierą. Umiejętności coachingowe rozwijała w jednej z najbardziej prestiżowych szkół coachingowych na świecie – Corporate Coach U w Chicago, Illinois. Ukończyła również szereg kursów specjalistycznych.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi procesy coachingu indywidualnego łącząc różnorodne podejścia. Osoby, z którymi pracuje, cenią ją za to, że wydobywa z nich potencjał, pokazuje nowe horyzonty, inspiruje ich w podejmowaniu wyzwań i wspiera w dokonywaniu wyborów zgodnych z nimi. Sposób pracy dostosowuje do aktualnego stanu klienta. Czasem wymaga i stawia wyzwania, czasem tylko słucha. Zajmuje się coachingiem kariery, umiejętności i life coachingiem.

Inspiracja:

Wierzy, że życie jest podróżą pełną możliwości, niesamowitych odkryć i niespodziewanych zwrotów akcji. To od nas zależy, jak wiele zobaczymy i które z doświadczeń wykorzystamy, by dotrzeć do naszego celu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.