LifeFree.pl

Kamila Mizielińska-Witkowska

Mizielińska-Witkowska Kamila
Imię i nazwisko: Kamila Mizielińska-Witkowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychologkrk.pl
E-mail: kontakt@psychologkrk.pl
Telefon: 690 027 019

Doświadczenie:

Z wykształcenia jest magistrem Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dodatkowo z zakresu psychoterapii szkoli się w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziałach psychiatrycznych szpitali w Krakowie. Jest także konsultantką Małopolskiego Programu Profilaktyki Depresji „Wyprzedzić Smutek”

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swoim gabinecie prowadzi terapię osób dorosłych pracując głównie w oparciu o podejście psychodynamiczne. Nurt ten zakłada w dużej mierze nieświadome funkcjonowanie ludzkiej psychiki oraz wskazuje, że nasz sposób myślenia i odczuwania, nasze odbieranie samego siebie i innych ludzi ukształtowały się w toku naszego nigdy nieidealnego życia. Są to konsultacje, psychoterapia indywidualna i psychoterapia par.  

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.