LifeFree.pl

Kamila Helta

Helta Kamila 3
Imię i nazwisko: Kamila Helta Profesja: Terapeuta
Strona www: http://terapeuta-uzaleznien.pl
E-mail: kamila@helta.pl
Telefon: 889 470 294
Facebook: https://web.facebook.com/terapiauzaleznienchojnice/

Doświadczenie:

Jest certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień, ukończyła kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Profesjonalnym pomaganiem zajmuje się od 2009 roku. Aktualnie współpracuje z Therapeutica sp. z o.o. realizując własną praktykę terapeutyczną oraz współpracuję z NZOZ Centrum Leczenia Uzależnień „Zaroślak” w Borach Tucholskich w charakterze specjalisty terapii uzależnień. Systematycznie bierze udział w warsztatach rozwoju osobistego.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się: motywowaniem do podjęcia terapii, terapią indywidualną oraz grupową osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych (narkotyki, alkohol, leki i inne). Udziela konsultacji, kieruje do placówek leczenia stacjonarnego bądź ambulatoryjnego w ramach NFZ. Metody pracy dostosowuje do indywidualnych potrzeb klienta.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.