LifeFree.pl

Justyna Wojciechowska

Wojciechowska Justyna
Imię i nazwisko: Justyna Wojciechowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychoterapiarzeszow.pl
E-mail: kontakt@psychoterapiarzeszow.pl
Telefon: 793 433 825
Facebook: https://web.facebook.com/przestrzen.zmiany/

Doświadczenie:

Brała udział w wielu warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez polskich i zagranicznych nauczycieli POP, ukończyła dwuletnie studium psychoterapii w Instytucie Psychologii Procesu. Ukończyła etnologię na Uniwersytecie Warszawskim, praktykuje jogę i medytację, brała udział w wielu warsztatach rozwojowych z zakresu pracy z ciałem i medytacji. Ukończyła również szkolenie Ma-uri w Nowej Zelandii.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jako jedyna w Rzeszowie oferuje pomoc psychoterapeuty pracującego metodą psychologii procesu. Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię par i rodzin, grupową, warsztaty rozwojowe, zajęcia dla grup i instytucji, także w języku angielskim. Szczególnie interesuje ją praca z dziećmi i rodzinami, a także praca z ciałem i ruchem.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.