LifeFree.pl

Justyna Świerczyńska

Świerczyńska Justyna
Imię i nazwisko: Justyna Świerczyńska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://justyna-swierczynska.pl
E-mail: psycholog@justyna-swierczynska.pl
Telefon: 602 436 531

Doświadczenie:

Jest absolwentką Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego (2003) oraz Studiów Doktoranckich UG (2013). Prywatną praktykę psychoterapeutyczną otworzyła w 2008 roku. W tym samym roku rozpoczęła również 5-letnie szkolenie z psychoterapii psychoanalitycznej w sopockim Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej "Trójmiasto". W 2013 roku rozpoczęła również 2,5-letnie zaawansowane szkolenie z psychoterapii dzieci i młodzieży prowadzone przez Sekcję Psychoterapii Dzieci i Młodzieży PTPPM.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Proponuje profesjonalną pomoc jaką jest psychoterapia. Psychoterapia psychoanalityczna to rozmowa, choć różni się ona od rozmów, jakie prowadzimy z bliskimi czy przyjaciółmi. Rozmowa ta bowiem skupia się na tym, co dzieje się w świecie wewnętrznym pacjenta, jego myślach, uczuciach, wspomnieniach, snach i skojarzeniach – czyli tych ulotnych, czasami zaskakujących myślach i obrazach, które nasuwają się w trakcie rozmowy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.