LifeFree.pl

Justyna Pilarczyk

Pilarczyk Justyna
Imię i nazwisko: Justyna Pilarczyk Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapeuta-kolobrzeg.pl
E-mail: jpilarczyk@hotmail.com
Telefon: 504 136 409
Facebook: https://web.facebook.com/Gabinet-Psychoterapii-Psychodynamicznej-Justyna-Pilarczyk-1588018514618867/

Doświadczenie:

Ukończyła Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Terapii dla dzieci i młodzieży. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz członkiem zwyczajnym Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. Ponadto ukończyła kurs podstawowy terapii systermowej, indywidualnej i rodzinnej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.


Obszary zainteresowań i metody pracy:

Psychoterapię prowadzi w paradygmacie psychodynamicznym, podlegając szkoleniu i regularnej superwizji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Oferuje psychoterapię indywidualną dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz terapię par i małżeństw w podejściu psychodynamicznym. Prowadzi również zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży oraz treningi kompetencji społecznych i warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.