LifeFree.pl

Justyna Parlak

Parlak Justyna
Imię i nazwisko: Justyna Parlak Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychoterapia-kielce.pl
E-mail: kontakt@psychoterapia-kielce.pl
Telefon: 692 489 973

Doświadczenie:

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła kurs podyplomowy Psychoterapia Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Odbyła staże w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum oraz Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Terapii Rodzin. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji, którą prowadzą superwizorzy akredytowani przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Świętokrzyskim Centrum Profilaktyki i Edukacji. Przez wiele lat prowadziła również zajęcia dydaktyczne dla studentów Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. W ramach działalności psychoedukacyjnej zajmuje się realizacją warsztatów i szkoleń dla różnych grup odbiorców, także w ramach projektów unijnych.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię rodzin, małżeństw i par w Kielcach. Specjalizuje się w psychoterapii przeznaczonej dla osób, które przeżywają stany lękowe, obniżony nastrój, przejawiają zaburzenia osobowości oraz mają problemy zdrowotne o podłożu psychicznym. Pomaga osobom, które doświadczają trudności w relacjach z ludźmi, w pełnieniu ważnych ról i zadań życiowych, doznają cierpienia związanego z urazowymi wydarzeniami i kryzysami życiowymi. W pracy psychoterapeutycznej korzysta z podejścia psychodynamicznego, integrując elementy innych nurtów, dostosowując metody pracy do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.