LifeFree.pl

Julia Perucka

Perucka Julia
Imię i nazwisko: Julia Perucka Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psycholog-leszno.info
Telefon: 693 126 846

Doświadczenie:

Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, natomiast wiedzę z zakresu psychoterapii zawdzięcza ukończeniu Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychoterapii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziałach Stacjonarnych Szpitali Psychiatrycznych oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego. Jest w trakcie procesu certyfikacyjnego by zdobyć tytuł Certyfikowanego Psychoterapeuty.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Ma wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami dorosłymi. Oferuje pomoc psychoterapeutyczną w zakresie leczenia: zaburzeń lękowych, zaburzeń depresyjnych, zaburzeń osobowości, dolegliwości psychosomatycznych (np. bóle w klatce piersiowej, bóle żołądka); innych zaburzeń lub objawów o podłożu nerwicowym (natrętne myśli, objawy hipochondryczne). Pomoc również dla osób będących w kryzysie, potrzebujących profesjonalnego wsparcia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.