LifeFree.pl

Jolanta Woźniak

Woźniak Jolanta
Imię i nazwisko: Jolanta Woźniak Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapeuta.zgora.pl
E-mail: psychoterapeuta.zgora@gmail.com
Telefon: 691 483 691

Doświadczenie:

Studia magisterskie ukończyła na wydziale humanistycznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Potrzebę rozwoju zaspakajała kończąc studia podyplomowe z zakresu marketingu, zarządzania i badania osiągnięć. Kompetencje terapeuty i trenera zdobyła w Krakowskim Instytucie Terapii Gestalt. Tam też superwizuje swoją pracę z pacjentami. Uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach różnych orientacji psychoterapeutycznych. Bada aspekt wzajemnego ich przenikania, możliwość wykorzystywania tego, co w nich najlepsze, w swojej pracy z pacjentami.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje metodą Gestalt, która należy do nurtu humanistyczno-egzystencjalnego. Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową i terapię par. Organizuje treningi interpersonalne, warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia dla biznesu, łączy w nich wiedzę psychologiczną z wieloletnim doświadczeniem przedsiębiorcy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.