LifeFree.pl

Jolanta Jaworska

Jaworska Jolanta
Imię i nazwisko: Jolanta Jaworska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.jolantajaworska.pl
E-mail: kontakt@jolantajaworska.pl
Telefon: 697 363 936

Doświadczenie:

W 2004 roku ukończyła studia psychologiczne ze specjalizacją w psychologii klinicznej dzieci i młodzieży na Uniwersytecie Śląskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Zabrzu, w Ośrodku Opiekuńczo – Rehabilitacyjno – Psychiatrycznym dla Dzieci w Zbrosławicach jako psycholog szkolny oraz w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Zabrzu. Aktualnie pracuje w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Bytomiu. Odbyła całościowe szkolenie podyplomowe z zakresu psychoterapii przygotowujące do certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego przy Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Udziela pomocy psychologicznej dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym w Katowicach i Bytomiu. Istotnym elementem jej pracy jest pomaganie młodym ludziom, którzy posiadają wszelkie problemy emocjonalne i psychosomatyczne (przejawiają się one lękami, autoagresją, bólami głowy i brzucha, fobiami, moczeniem nocnym, tikami czy też kłopotami ze snem) Pomoc psychologiczna jest dla osób dorosłych, którzy doświadczają problemów rodzinnych i małżeńskich, wypalenia zawodowego, problemów wychowawczych, straty i żałoby, zaburzeń nerwicowych lub depresji, kryzysów osobistych i jakichkolwiek trudności.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.