LifeFree.pl

Jolanta Borowska

Borowska Jolanta
Imię i nazwisko: Jolanta Borowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://olsztyn-psychoterapia.eu
Telefon: 608 636 565
Facebook: https://www.facebook.com/pg/olsztyn.psychoterapia/

Doświadczenie:

Ukończyła całościowe, specjalistyczne szkolenie w ramach 4-letniego studium psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskego, studiów podyplomowych z zakresu socjoterapii i Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Ukończyła szkolenia takie jak Integratywna psychoterapia zaburzeń lękowych, Integratywna psychoterapia krótkoterminowa, psychoterapia par.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Oferuje psychoterapię indywidualną, małżeństw i par, rodzinną oraz konsultacje rodzicielskie. Oferta gabinetu skierowana jest dla osób, które chcą przyjrzeć się swojej sytuacji, poznać i zrozumieć przyczynę problemów. A także odnaleźć w sobie siłę, by stawić czoła istniejącej rzeczywistości. Rozbudzić gotowość do wprowadzenia zmian w swoim życiu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.