LifeFree.pl

Joanna Zjawińska

Zjawińska Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Zjawińska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://oro-psycholog.pl
E-mail: j.zjawinska@oro-psycholog.pl
Telefon: 661 919 616

Doświadczenie:

Od 2009 r. jest absolwentką kierunku psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim. Jeszcze w trakcie studiów rozpoczęła Studium Socjoterapii i Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Psychoterapia prowadzona przez nią jest oparta o teorie psychodynamiczne. Oznacza to, że narzędziem terapeutycznym staje się relacja Pacjenta z Terapeutą i ich dialog, a w swoich działaniach terapeutycznych Terapeuta wraz z Pacjentem odkrywa nieświadome treści, które determinują zachowania Pacjenta. Proces terapii jest długotrwały, ponieważ wymaga głębokiej analizy nieuświadomionych konfliktów wewnętrznych, a droga do ich odkrywania wymaga trudu i czasu. Pomaga w niwelowaniu dyskomfortu psychicznego związanego z życiem osobistym, radzeniem sobie z trudnościami czy problemami w kontaktach z innymi ludźmi, aby znaleźć odpowiedzi na wiele osobistych pytań i wątpliwości ułatwiających późniejsze lepsze funkcjonowanie w życiu codziennym.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.