LifeFree.pl

Joanna Zawadzka

Joanna Zawadzka autor zdjęcia: T. Franczak
Imię i nazwisko: Joanna Zawadzka Profesja: Coach, Trener
E-mail: warsztatylean@gmail.com
Telefon: 507312667
Facebook: https://www.facebook.com/Zrodzona-Z-Burzy-611768735864747/
Doświadczenie:
Specjalisty ds. zarzadzania zmianą w Danone, rekruter IT w CLP Jobs, koordynator w dziale finansowym na obszar Nordyków, szkoleniowiec w obszarze edukacji, coach edukacyjny, instruktor, trener fitness i pilates. Od 2014 zajmuję się również pracą z klientem indywidualnymi jako life coaching oraz bodyworker.
 
Obszary zainteresowań i metody pracy:
Praca z ciałem, praca z przekonaniami, praca z energią. W swych działaniach i warsztatach dba by uczestnicy doświadczenie siebie samych na różnych poziomach- myśli, uczuć i ciała... 
 
Inspiracje:
Ludzie, życie, doświadczenia, potrzeby własne.
 
Czym jest dla mnie podejście holistyczne:
Holistyczne podejście to całościowe spojrzenie. Działanie nie tylko na tym co widoczne ale na całości. W przypadku ludzi to ciało, umysł, duch oraz te ślady w nich powstające nie tylko w teraźniejszości, ale i przeszłości. To co wsiąkło w nas mimowolnie i trwa.
To otwartość na zmiany oraz działanie poza schematami i ramami. Otwartość na ludzi i ich zmienność. Ciągła pamięć, że każdy z Nas ma wolną wolę i moc podejmowania decyzji o sobie – zmiany lub jej zaniechania i trwania w tym czym jesteśmy.
Holistyczność to otwartość na wiedzę, umiejętności i doświadczenia z różnych obszarów. Dostrzeganie zalet i ograniczeń metod. Czerpanie z połączeń i różnorodności narzędzi dla największej korzyści oraz otwartość na istnienie wielu dróg do osiągania celów. Szacunek do tego co było i otwartość na to co przychodzi.

 

(autor zdjęcia: Tomasz Franczak)

Artykuły

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.