LifeFree.pl

Joanna Wawrzyniak

Wawrzyniak Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Wawrzyniak Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://e-gestalt.pl
E-mail: j.wawrzyniak@e-gestalt.pl
Telefon: 609 081 913

Doświadczenie:

Swoją wiedzę i umiejętności zdobywa w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Doświadczenie zdobywa pracując w placówkach oświatowych oraz prowadząc indywidualną terapię. Zajmuje się prowadzeniem psychoterapii dla młodzieży oraz dorosłych. Jako psychoterapeuta towarzyszy w poszukiwaniu nowych dróg i przekraczaniu swoich ograniczeń osobom, które cierpią same ze sobą lub w relacjach z innymi. Psychoterapia to również droga rozwoju, poznanie swoich słabych i mocnych stron, akceptowanie ich, to docieranie do swoich zasobów i odkrywanie swojego prawdziwego JA.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje w nurcie Gestalt. Przeprowadza konsultacje, psychoterapię indywidualną, terapię par, konsultacje dla rodziców i interwencję kryzysową. Zaprasza klientów z różnymi trudnościami - w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z innymi, wyrażaniu swoich emocji, gdy masz poczucie braku sensu, pustki, samotności, potrzebujesz pomocy po stracie bliskiej osoby (jesteś w żałobie, rozwodzisz się lub rozstajesz), przezywasz kryzys w związku, masz trudności z odpoczynkiem, zrelaksowaniem się.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.