LifeFree.pl

Joanna Szypuła

Szypuła Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Szypuła Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://joannaszypula.pl
E-mail: kontakt@joannaszypula.pl
Telefon: 730 700 277
Facebook: https://web.facebook.com/WarsztatyRozwojowezKoniem/

Doświadczenie:

Jest kobietą przedsiębiorczą. Stworzyła Dom pod Wierzbą – przestrzeń dla rozwoju osobistego, teraz współtworzy markę Hero Steps. Prowadząc firmę zgodną ze ścieżką serca spełnia swoje kolejne marzenia.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej pracy uwzględnia poziom duchowy, cielesny, mentalny i emocjonalny. Korzysta z nurtów coachingu integralnego i transformacyjnego. Czerpi z podejścia C.G. Junga oraz prac J. Campbella w dostrzeganiu naszych ukrytych potencjałów. Pracuje poprzez psychodramę, ustawienia, wizję, medytację, sztukę. Ze wspólniczką i przyjaciółką pisze bloga „Dialogi z podświadomością”. Pokazuje tam, czym jest świat podświadomości, przekonań i jak można sobie ze swoim wewnętrznym światem radzić. Prowadzi terapię wewnętrznych postaci (sub-osobowości). Inspiruje się podejściem psychologii zorientowanej na proces i terapii Gestalt, kulturami pierwotnymi i tradycjami dalekowschodnimi.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.