LifeFree.pl

Joanna Sobucka

Sobucka Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Sobucka Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychologleszno.pl
Telefon: 796 344 460
Facebook: https://web.facebook.com/Pomoc-Psychologiczna-598933230117622/

Doświadczenie:

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Absolwentka Szkoły Pomocy Psychologicznej i Terapeutycznej – terapia Gestalt – w Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu. Ukończyła Szkolenie Mediatorów Rodzinnych w Warszawie. Stała uczestniczka treningów interpersonalnych. Swoją "przygodę" w zawodzie rozpoczęła jako wolontariuszka w Telefonie Zaufania we Wrocławiu. Pracowała w Ośrodku Wsparcia Osób i Rodzin z Niepełnosprawnością Intelektualną, gdzie prowadziła Grupy Wsparcia, Grupę Relaksacyjną, Warsztaty psychologiczne, indywidualne konsultacje psychologiczne oraz terapię. Współpracowała z trzema leszczyńskimi Gimnazjami oraz Domem Dziecka w Lesznie.

Uczestniczyła między innymi w szkoleniach: Zaburzenia afektywne – diagnoza i terapia, Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie, Uzależnienie od narkotyków, Umiejętności terapeutyczne, Alternatywne formy terapii, Techniki relaksacyjne i wizualizacja w pracy z klientem, Zaburzenia psychotyczne – diagnoza i terapia, Zaburzenia stresu pourazowego ASD/PTSD – diagnoza i terapia.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swoim gabinecie prowadzi terapie, konsultacje, terapie małżeństw i par oraz mediacje. Terapia par pozwoli na odkrycie problemów, zajęcie się nimi oraz pracy nad waszym związkiem. Psychoterapia indywidualna to metoda leczenia zaburzeń emocjonalnych i rozwiązywania problemów osobistych środkami psychologicznymi. Dzieje się to w trakcie i poprzez indywidualny kontakt z terapeutą. Metody oddziaływań psychoterapeutycznych różnią się w zależności od przyjętego przez terapeutę modelu psychiki człowieka, od sposobu rozumienia źródeł zaburzeń psychicznych czy wreszcie od celu terapii.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.