LifeFree.pl

Joanna Płuciennik

Płuciennik Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Płuciennik Profesja: Coach
Strona www: http://twojcoach.waw.pl
E-mail: jpluciennik@twojcoach.waw.pl
Telefon: 530 922 757
Facebook: https://web.facebook.com/twojcoach.joannapluciennik/

Doświadczenie:

Jest dyplomowanym coachem (Podyplomowe Studia Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie) oraz jednym z niewielu w Polsce certyfikowanym coachem kryzysowym i członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego. Ciągle dokształca się, rozwija kompetencje, poszerza warsztat pracy.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi coaching kryzysowy (indywidualny), a także coaching tradycyjny indywidualnie, dla par oraz zespołowy. Wyjątkowo bliski jest jej problem niepłodności, który dotyka coraz więcej par. Dlatego też podjęła się zgłębiania tego tematu, by być w stanie pomóc właśnie tej grupie ludzi, którzy tak często pozbawieni są wsparcia nawet ze strony swoich najbliższych. Jako coach kryzysowy specjalizuje się szczególnie w tym. Coaching kryzysowy to metoda wsparcia człowieka przeżywającego trudną sytuację. Pracuje w oparciu o wiedzę z zakresu interwencji kryzysowej, psychologii kryzysu oraz tradycyjnego coachingu.

Inspiracja:

Coaching odzwierciedla jej wiarę w każdego człowieka i głębokie przekonanie, że każdy nie tylko ma prawo, ale wręcz obowiązek dążenia do szczęścia, spełnienia i zwykłej codziennej radości życia. Nic dziwnego, że praca coacha stała się jej pasją i sposobem na życie.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.