LifeFree.pl

Joanna Piechowicz

Piechowicz Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Piechowicz Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://terapia-swidnica.pl
E-mail: jpiechowicz@terapia-swidnica.pl
Telefon: 506 054 532
Facebook: https://web.facebook.com/Szko%C5%82a-Rozwoju-Osobistego-i-Terapii-239405759476835/

Doświadczenie:

Umiejętności terapeutyczne kształciła w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Swoje przygotowanie trenerskie zdobyła w Szkole Trenerów "Sieć. Od wielu lat pracuje z rodzinami, prowadzi terapię indywidualną i rodzinną. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w szczególności doświadczonymi traumą i borykającymi się z zaburzeniami relacji przywiązania. Posiada doświadczenie trenerskie m.in. z obszaru przygotowania kandydatów do pełnienia zadań rodzin zastępczych, radzenia sobie z sytuacjami wychowawczo trudnymi, działaniami w zakresie interwencji kryzysowej, pracy z grupami terapeutycznymi itp. Prowadziła szereg szkoleń adresowanych do kadry nauczycielskiej z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą czy budowania efektywnej współpracy w zespołach pedagogicznych. Z pasji i zamiłowania prowadzi warsztaty pracy z ciałem, w tym warsztaty relaksacyjne. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć socjoterapeutycznych z młodzieżą zagrożoną demoralizacją i wykluczeniem społecznym.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Z pasji i zamiłowania prowadzi warsztaty pracy z ciałem, w tym warsztaty relaksacyjne. Oprócz tego w swoim gabinecie prowadzi terapię rodzinną, małżeńską/par, terapię indywidualną dorosłych, dzieci i młodzieży.

Inspiracja:

W kontakcie z drugim człowiekiem pracuje całą sobą, swoją wiedzą, umiejętnościami, zdobytym doświadczeniem i wrażliwością. W podejmowanych wyzwaniach towarzyszy jej zapał i entuzjazm. Jest wdzięczna za możliwość towarzyszenia osobom w ich rozwoju, poszerzaniu świadomości, odkrywaniu siebie na nowo.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.