LifeFree.pl

Joanna Paras-Strycel

Paras-Strycel Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Paras-Strycel Profesja: Terapeuta
Strona www: https://psychoterapiagdynia.com.pl
Telefon: 602 502 358

Doświadczenie:

Ukończyła studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie i studia psychologiczne na Uniwersytecie Gdańskim. Swoją wiedzę i doświadczenie pogłębia w nurcie terapii psychoanalitycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w placówkach sektora publicznego.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej, który opiera się na założeniu, że każdy człowiek doświadcza różnych myśli, uczuć i wyobrażeń, których nie zawsze jest świadomy. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi oraz małżeństwami i parami. Zajmuje się trudnościami wieku dorastania u młodzieży. Ma bardzo szerokie doświadczenie w pracy z osobami, które mają trudności w kontaktach z bliskimi (żoną, mężem, dzieckiem, rodzicem, partnerem/ką) i innymi ludźmi, są “singlami” i chcieliby ten stan zmienić, mają syndrom DDA, DDD oraz są po innych traumatycznych przeżyciach. Zajmuje się problematyką zaburzeń psychosomatycznych – są to zaburzenia psychiki, które mogą mieć wpływ na zdrowie oraz kondycję ciała.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.