LifeFree.pl

Joanna Pacuła-Kargol

Pacuła-Kargol Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Pacuła-Kargol Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psycholog-walbrzych.com.pl
E-mail: gabinet@psycholog-walbrzych.com.pl
Telefon: 608 473 559

Doświadczenie:

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku psychologia, a także Studium Pomocy Psychologicznej organizowanego przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła Studium Psychoterapii Uzależnień organizowanye przez Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień. Brała udział w zaawansowanym kursie z zakresu Psychoterapii Systemowej Indywidualnej, Par, Rodzinnej I Grupowej organizowanego przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej. Od 2009 roku pracuje na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w specjalistycznym szpitalu im. dr Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swoim gabinecie w Wałbrzychu pracuje głównie z terapią uzależnień, ale także psychoterapią indywidualną, rodzinną, par i konsultacjami psychologicznymi.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.