LifeFree.pl

Joanna Muszak-Rozkrut

Muszak-Rozkrut Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Muszak-Rozkrut Profesja: Coach, Terapeuta, Trener
Strona www: https://www.joannamuszak.pl
E-mail: joanna.muszak1@gmail.com
Telefon: 577 360 767
Facebook: https://www.facebook.com/joanna.muszak

Doświadczenie:

Jest absolwentką specjalizacji Psychologii w zarządzaniu, certyfikowanym coachem, terapeutą Racjonalnej Terapii Zachowań, terapeutą Solution Focused Brief Therapy. Ponadto jest wykładowcą akademickim z zakresu life coachingu, absolwentką podyplomowych studiów zarządzania zasobami ludzkimi, Obecnie jest na drodze do certyfikatu Katowickiego Instytutu Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologów i Psychoterapeutów w nurcie Systemowo – Ericksonowskim. Swoje umiejętności podnosi przez udział w specjalistycznych szkoleniach z zakresu psychoterapii systemowej oraz poprzez regularne uczestnictwo w superwizjach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi sesje dla osób stojących u progu ważnych decyzji życiowych, takich jak zmiana pracy, zmiana w życiu osobistym, poprawa relacji interpersonalnych z partnerem, współpracownikiem, dzieckiem. Pomaga odnaleźć się w nowej roli społecznej.

Podczas sesji coachingu indywidualnego oraz terapeutycznego pracuje z klientami najczęściej nad rozwojem osobistym, likwidacją stanów lękowych, poprawą samooceny, zmianą nawyków i przekonań, stworzeniem przestrzeni do własnego rozwoju. W zakresie coachingu biznesowego specjalizuje się w tematach związanych z rozwojem kompetencji menadżerskich i pracowniczych, podnoszących skuteczność działania tj. inteligentnie emocjonalny menadżer, coaching menadżerski, zarządzanie zmianą, techniki radzenia sobie ze stresem, zarządzanie wiekiem.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.