LifeFree.pl

Joanna Maria Radomska

Radomska Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Maria Radomska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.animopsycholog.pl
E-mail: info@animopsycholog.pl
Telefon: 887 650 401

Doświadczenie:

Jest absolwentką psychologii klinicznej SWPS w Katowicach, ukończyła również podyplomowe studia w zakresie nauk o rodzinie i mediacji sądowej na Uniwersytecie Śląskim, uczestniczyła w 4 – letnim szkoleniu psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, a także w 2– letnim Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego. Ukończyła roczne szkolenie „Psychoterapia i poradnictwo” w Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej. Jest certyfikowaną terapeutką EEG Biofeedback i RSA Biofeedback. Dba o rozwój zawodowy, pracuje zgodnie ze standardami etycznymi i pod stałą superwizją.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pomaga osobom dorosłym, młodzieży i dzieciom doświadczającym życiowych trudności czy traum. W gabinecie wsparcie uzyskają osoby cierpiące, między innymi na depresję, lęki, stres, zaburzenia emocjonalne, deficyty i zaburzenia rozwojowe ze spektrum autyzmu, ADHD, czy różne kryzysy życiowe. Pomaga również w przypadku problemów szkolnych i wychowawczych dzieci i młodzieży. Jest też otwarta na współpracę z rodzicami adopcyjnymi oraz zastępczymi.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.