LifeFree.pl

Joanna Majda-Kostrz

Majda-Kostrz Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Majda-Kostrz Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychoterapiakatowice.pl
Telefon: 664 193 208
Facebook: https://web.facebook.com/joanna.majdakostrz?lst=100007906184816%3A1341605206%3A1523292397

Doświadczenie:

Certyfikowana psychoterapeutka Gestalt. Ukończyła Instytut Terapii Gestalt w Krakowie. Prowadzi warsztaty i treningi psychoedukacyjne oraz treningi rozwojowe. Jest członkiem Polskiej Federacji Psychoterapii oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jej gabinet proponuje kompleksową pomoc psychologiczną w nurcie Gestalt dla dorosłych i młodzieży, a także psychoterapię grupową i dla par. Pomoże w leczeniu nerwicy o różnorodnej symptomatyce, a także leczeniu depresji. Oferuje również wsparcie w przypadku napadów paniki lub zaburzenia nastroju. W swojej pracy zawsze kieruje się dobrem każdego pacjenta i dostosowuje metody leczenia dla jego indywidualnych potrzeb. Stosuje różnorodne i innowacyjne techniki, jak np. terapia tańcem, bądź szeroko rozumiana praca z ciałem.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.