LifeFree.pl

Joanna Kubicka

Kubicka Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Kubicka Profesja: Terapeuta
Strona www: https://joannakubicka.pl
E-mail: joannkub@gmail.com
Telefon: 793 027 103

Doświadczenie:

Od 2004 roku jej praca związana jest z pomocą terapeutyczną. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Dziennych Oddziałach Psychiatrycznych, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Poradni Leczenia Uzależnień, w Klinice Nerwic w Warszawie oraz pełniąc funkcję sądowego kuratora społecznego w pionie rodzinnym. Obecnie pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Ukończyła pedagogikę na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz czteroletni Podyplomowy Kurs Psychoterapii. Swoje umiejętności terapeutyczne doskonaliła podczas cyklu Terapii Rodzin oraz szkoleń dotyczących psychoterapii dzieci i młodzieży organizowanych przez Polski Instytut Ericksonowski.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Dostosowuje podejście terapeutyczne do problemu i zróżnicowanych potrzeb pacjentów. Pomaga w odkrywaniu zasobów. Do gabinetu zaprasza osoby dorosłe, dzieci i młodzież. Oferuje pomoc krótkoterminową i terapię długoterminową. Obszarem jej zainteresowań są zagadnienia rozwoju rodziny. Prowadzi terapię rodzinną, indywidualną oraz terapię dla dzieci i młodzieży.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.