LifeFree.pl

Joanna Kozieł

Doświadczenie:

Ukończyła studia magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej – kierunek psychologia społeczna. Niezmiennie kształci się i podnosi swoje kwalifikacje w ośrodkach rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, by jeszcze lepiej móc pomagać swoim klientom. Odbyte przez nią warsztaty i szkolenia: Dietoterapia w chorobach autoimmunologicznych, Konsultant Psychoterapii Pozytywnej, Dyplom – Mediator Rodzinny, Trening rozwoju osobistego.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Specjalizuje się zarówno w krótkoterminowej oraz w długoterminowej terapii rodzinnej i małżeńskiej. W zależności od potrzeb pracuje nad rozwiązaniem nagłej kryzysowej sytuacji lub też wymagającej długotrwałej pracy nad uzdrowieniem relacji. Jest dyplomowanym mediatorem rodzinnym i oferuje profesjonalną pomoc rodzinie dotkniętej sytuacją konfliktową / kryzysową w oparciu o wiedzę oraz umiejętności z zakresu technik pomocy w rozwiązywaniu konfliktów – w szczególności umiejętności prowadzenia procesu mediacji rodzinnych. Prowadzi mediacje okołorozwodowe, które nie tylko dotyczą spraw rozwodowych i często związanego z nimi podziału opieki nad dziećmi, ale także wielu innych sytuacji, gdy potrzebne jest wypracowanie rozwiązania konfliktu satysfakcjonującego wszystkie strony czy też ugody ułatwiającej dalsze postępowanie sądowe.

Szczególnie pasjonuje ją psychologia humanistyczna, terapia rodzinna, związki, mediacje rodzinne, psychoonkologia, psychoneuroimmunologia, psychologia uprzedzeń.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.