LifeFree.pl

Joanna Kapuścińska

Kapuścińska Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Kapuścińska Profesja: Coach, Terapeuta, Trener
Strona www: http://www.blizejsiebie.net
Telefon: 606 470 744

Doświadczenie:

Dyplomowany coach, praktyk podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach, trener warsztatu umiejętności psychospołecznych - rekomendacja Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka SWPS Wrocław, absolwentka studiów podyplomowych UJ, psycholog UAM Poznań.

Z nieustającą pasją od ponad 20 lat, prowadzi zajęcia psychoprofilaktyczne dla młodzieży, warsztaty rozwoju kompetencji interpersonalnych dla ludzi biznesu, team coachingi dla grup biznesowych, superwizje dla psychologów, trenerów i coachów, podczas których dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Oferuje wsparcie w zakresie: spotkań coachingowych, które pozwolą Ci na znalezienie drogi do dokonania w swoim życiu zmian, osiągania sukcesów, realizacji marzeń i celów, indywidualnej pomocy psychologicznej w trudnych, życiowych sytuacjach, możesz tu liczyć na zaangażowanie, dyskrecję i uczciwość, prowadzenia warsztatów rozwijających różne kompetencje i treningów integracyjnych, interpersonalnych, pewności siebie, antystresowych, asertywności i superwizji, dzięki której łatwiej będziesz utrzymywać standardy zawodowe trenera.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.