LifeFree.pl

Joanna Jagielska

Jagielska Joanna 1
Imię i nazwisko: Joanna Jagielska Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://www.coachingbalance.pl
E-mail: biuro@coachingbalance.pl
Telefon: 501 205 005
Facebook: https://web.facebook.com/coachingbalancepl/

Doświadczenie:

Ukończyła Politologię na Uniwersytecie Śląskim oraz Coaching i business traning na AkademiiLeona Koźmińskiego. Zdobyła tytuł certyfikowanego coacha ICF. Współpracowała z wieloma korporacjami światowymi.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Swoim klientom proponuje wiele form coachingu – biznesowy, kariery, rodzinny oraz life coaching. Jest otwarta i elastyczna, pełna nowych idei, pomysłów i rozwiązań, nawet takich, które pierwotnie mogą wydawać się sprzeczne z naszym sposobem myślenia i działania. Szanuje inny punkt widzenia.

Inspiracja:

Jest pełną entuzjazmu kobietą, która otwiera nowe perspektywy rozwoju potencjału organizacji będącego synergiczną sumą indywidualnych talentów. Wspiera, inspiruje, motywuje przekształcając indywidualne zasoby w ponad przeciętne osiągnięcia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.