LifeFree.pl

Joanna Groszek

Groszek Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Groszek Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.wspanialaty.com
E-mail: coaching@wspanialaty.com
Facebook: https://web.facebook.com/jgrozwojosobisty/

Doświadczenie:

Ukończyła psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i jest certyfikowanym coachem Mukoid Institute’s Professional Coach Training, gdzie ukończyła studia zawodowe coachingu ACSTH ICF. Brała również udział w wielu szkoleniach, warsztatach, konferencjach. Na co dzień prowadzi coaching w Biurze Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, gdzie ma przyjemność pracować z artystami i projektantami – studentami i absolwentami Akademii.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Wciąż się rozwija, poznaję nowe metody i podejścia, które włącza do swojej praktyki, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Uważne słuchanie, empatia oraz bycie tu i teraz pomagają jej trafnie dobierać pytania, proponować doświadczenia, ćwiczenia oraz zadania domowe z zakresu coaching osobistego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.