LifeFree.pl

Joanna Frąckowiak

Frąckowiak Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Frąckowiak Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.katowice-psycholog.pl
Telefon: 608 444 147

Doświadczenie:

Z wykształcenia jest psychologiem i specjalizuje się w indywidualnej pomocy terapeutycznej. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Psychologia oraz studia licencjackie na kierunku Pedagogika na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jest także absolwentką czteroletniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie oraz studiów podyplomowych „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” w Szkole Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego. Po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę jako psycholog w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. A. Mielęckiego w Katowicach. Przez ponad 7 lat zajmowała się psychoterapią pacjentów Szpitala, przede wszystkim z Oddziałów Hematologii Transplantacji Szpiku i Onkologii. Posiada Certyfikat Terapeuty w Programie Simontona.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zaprasza do swojego gabinetu w Katowicach i podjęcia próby z terapią poznawczo-behawioralną. Jest to metoda sprawdzona i naukowo potwierdzona w badaniach klinicznych. Pracuje nad zmianą sposobu myślenia pacjenta o świecie, o sobie i o innych – a także wraz z pacjentem wypracowuje nowe zachowania, które ułatwiają zdrowsze i efektywniejsze jego funkcjonowanie. W trakcie konsultacji psychologicznych kładzie duży nacisk na psychoedukację pacjentów z zakresu ich dolegliwości.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.