LifeFree.pl

Joanna Budrewicz

Budrewicz Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Budrewicz Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychologpraktyka.pl
E-mail: j.budrewicz@psychologpraktyka.pl
Telefon: 513 989 569
Facebook: https://web.facebook.com/psychologjoannabudrewicz/

Doświadczenie:

Odbyła szkolenie Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Studia magisterskie i doktoranckie na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe z zakresu poradnictwa i diagnostyki psychologicznej zdobywane podczas pracy w oddziałach szpitalnych o różnym profilu oraz w ramach poradni specjalistycznych. Umiejętności terapeutyczne i wiedzę diagnostyczną poszerza przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuje przede wszystkim metody podejścia poznawczo-behawioralnego. Prowadzi terapię indywidualną i terapię par. Udziela również konsultacji i porad psychologicznych, w czasie których pracę koncentruje na optymalnym rozwiązaniu konkretnego problemu. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.